Przegląd produktów i rozwiązań

Distech Controls - Produkty z wielkim potencjałem!

Swobodnie Programowalne Sterowniki Lonworks

Seria 32-bitowych sieciowych, sterowników swobodnie programowalnych obejmuje kilkanaście modeli. Od małych aż po sterowniki rozszerzalne o moduły wejść/wyjść, oraz zintegrowane sterowniki dla VAV. Posiadają wejścia uniwersalne o bardzo szerokim zakresie sygnałów (rezystancja 0-350 kOhm a w tym PT100, PT1000, RTD, NTC, 0-10 VDC, 0-20mA, binarne i impulsowe do 50Hz) co zapewnia mozliwość współpracy przktycznie z każdym dostepnym czujnikiem czy przetwornikiem. Programowo konfigurowalne wyjścia: binarne, 0-12 VDC, PWM, 0-10 VDC, 0-20mA, 3-punktowe,w niektórych modelach triaki. Dostepne też wresje z mozliwością ręcznego wymuszenia stanów wyjść (przełączniki AOM i potencjometry). Możliwość współpracy z czujnikami bezprzewodowymi. Programowanie w jednolitym środowisku graficznym. Możliwość zdalnego przeprogramowania przez internet. Certyfikat LonMark.

Więcej...

Swobodnie Programowalne Sterowniki BACnet

Seria 32-bitowych sieciowych, sterowników swobodnie programowalnych obejmuje kilkanaście modeli. Od małych aż po sterowniki rozszerzalne o moduły wejść/wyjść, oraz zintegrowane sterowniki dla VAV. Posiadają wejścia uniwersalne o bardzo szerokim zakresie sygnałów (rezystancja 0-350 kOhm a w tym PT100, PT1000, RTD, NTC, 0-10 VDC, 0-20mA, binarne i impulsowe do 50Hz) co zapewnia mozliwość współpracy przktycznie z każdym dostepnym czujnikiem czy przetwornikiem. Programowo konfigurowalne wyjścia: binarne, 0-12 VDC, PWM, 0-10 VDC, 0-20mA, 3-punktowe,w niektórych modelach triaki. Dostepne też wresje z mozliwością ręcznego wymuszenia stanów wyjść (przełączniki AOM i potencjometry). Możliwość współpracy z czujnikami bezprzewodowymi. Programowanie w jednolitym środowisku graficznym. Możliwość zdalnego przeprogramowania przez internet. Certyfikat BTL.

Więcej...

Swobodnie Programowalne Sterowniki modułowe BACnet IP i WiFi

Seria sterownikow systemu  Eclypse wykorzystuje standard BACnet / IP dla przewodowej i bezprzewodowej komunikacji  IP Wi-Fi, umożliwiając integrację z systemami zarządzania budynkiem i zgodność z sieciami IT. Wybór przewodowego IP (topologia łańcuchowa lub gwiazda), Wi-Fi (klient, punkt dostępowy, hotspot, mesh) lub wykorzystanie obydwu zależnie potrzeb infrastruktury, architektury i układów budynku. ENVYSION tworzenie i wizualizacja interfejsu oparta na sieci Web, zapewnia doskonałe możliwości połączeń i zaawansowane sterowanie, monitorowanie i analizy.

Więcej...

Modułowe, rozproszone systemy sterowania HVAC, oświetleniem i żaluzjami z komunikacją Lonworks i BACnet

Sterowniki specjalizowane ECC i Karno

Produkty konfigurowalne dla fancoili, belek i sufitów chłodzących, VAV, VVT, pomp ciepła, roof topów i innych urządzeń wraz z osprzętem.

Wielofunkcyjne rozwiązanie IRC

Unikalne rozwiązanie IRC rozszerza sterowniki HVAC o moduły sterowania oświetleniem i żaluzjami, tworząc jednolity, modułowy system, dający znaczne oszczędności kosztów inwestycyjnych, a przede wszystkim zużycia energii w trakcie eksploatacji. Błyskawiczny montaż, łatwe przekonfigurowanie przy zmianie podziału powierzchni lub …koncepcji.

Konfigurowalne Sterowniki oświetlenia i żaluzji (Rodzina Dalilon). Dedykowane do sterowania oświetleniem i żaluzjami w biurach i przestrzeniach otwartych. Nasze sterowniki oświetlenia i żaluzji mogą pracować autonomiczne lub włączone do BMS.

Interfejsy sterujące i akcesoria

Wszystkie modele dostępne są w różnych technologiach: analogowe, cyfrowe (RJ9), radio, podczerwień lub EnOcean (bezprzewodowe).

Odbiorniki, czujniki pojedyncze i zintegrowane (Lux , temperatura, obecność),oświetlenie, HVAC lub wielofunkcyjne interfejsy sterujące (zdalne sterowanie lub czujniki/nastawniki pomieszczeniowe)

Więcej...

Rozwiązania bezprzewodowe

Urządzenia wyposażone w interfejs bezprzewodowy w standardzie Enocean. Do współpracy ze sterownikami rozszerzonymi o moduł odbiornika bezprzewodowego. Szeroka grupa urządzeń obejmująca, czujniki, nastawniki, czujniki obecności, ruchu, styki okienne, czytniki kart wyłączniki itp. Większość urządzeń nie wymaga zasilania gdyż posiada fotoogniwo lub wykorzystuje energię mechaniczną.

Więcej...

Urządzenia pomieszczeniowe

Zaprojektowane aby zadowolić zarówno projektantów wnętrz, architektów, użytkowników budynku jak i inżynierów. Nasza seria urządzeń pokojowych Allure, obejmuje wiele modeli odpowiednich dla wielu różnych środowisk i aplikacji. Linia produktów obejmuje zakresy urządzeń: przewodowych, bezprzewodowych, termostatów, czujniki inteligentne, aż po zaawanasowane, programowalne, z ikonami, tekstami, dotykowym kolorowym wyświetlaczem i wymiennymi frontami.

Więcej...

Centralne systemy sterowania oświetleniem

Zintegrowanie EC-Light z rozwiązaniem EC Net-AX, pozwalające na jednolite sterowanie HVAC, oświetlenia i kontroli dostępu, zapewnienia ponad 30% oszczędności energii. EC-Light radykalnie obniża właścicielowi budynku koszty energii i minimalizuje jej straty, zapewniając optymalne oświetlenie wszystkich przestrzeni w każdej sytuacji, niezależnie od stanu zajętości pomieszczeń.

Więcej...

Systemy wizualizacji i BMS

System automatyki budynków EC-NetAX jest opartym na NiagaraAX FrameworkTM rozwiązaniem, które zapewnia pełne sterowanie przez Internet, rozproszoną architekturę i dostęp do systemu automatyki i urządzeń w czasie rzeczywistym.

Otwarta, wykorzystująca mechanizmy WEB sieciowa struktura EC-NetAX tworzy wspólne środowisko rozwojowe i zarządzające dla integracji zarówno urządzeniami LONWORKS, BACnet, Modbus jak i innych standardów. Zapewnia to jednolitą, spójną widoczność wszystkich urządzeń, które wymieniają między sobą informacje i w pełni ze sobą współpracują niezależnie od tego, kto je wyprodukował.

Więcej...

Zarządzanie Energią

EC-NetAX EnerVue jest konfigurowalną, graficzną opartą o WEB aplikacją do zarządzania energią, która dostarcza natychmiastowej informacji na temat kluczowych obszarów działania instalacji z uwzględnieniem zużycia energii, funkcjonowania systemów mechanicznych i elektrycznych, ich sprawności i parametrów krytycznych. Świadomi energetycznie operatorzy, odnajdą w EC-NetAX EnerVue idealne nadrzędzie dla zarządzania równowagą energetyczną obiektu.

Więcej...

Systemy Kontroli Dostępu i CCTV

EC-NetAX Security to kompleksowy, łatwy w użyciu system kontroli dostępu. Rozwiązanie zbudowane na prawdziwie otwartej platformie sieciowej Web bezproblemowo rozszerza inteligentny budynek, tworząc jednolity system zarządzania. Po podłączeniu do EC-NetAX, możliwe jest zintegrowane sterowanie HVAC, oświetlenia i kontroli dostępu.

EC NetAX Security jest w pełni skalowalnym rozwiązaniem odpowiednim dla wszystkich projektów począwszy od pojedynczych drzwi do kompleksów wielu budynków. Wyposażony w intuicyjny interfejs WWW, który może być konfigurowany i zarządzany przez IT, ochronę, personel HR po niewielkim lub wręcz żadnym szkoleniu.

Więcej...

Zawory i siłowniki dla HVAC i zastosowań specjalnych

Kompletna oferta zaworów regulacyjnych i siłowników dla zastosowań w instalacjach HVAC oraz przemysłowych. W tym: 3 serie małych zaworów z siłownikami elektrotermicznymi dla klimakonwekrorów, zawory strefowe , zawory gwintowe i kołnierzowe średnich ej wielkości dla zastosowań grzewczo-wentylacyjnych, zawory ze szczelnym zamknięciem, zawory motylkowe, zawory odciążone na wysokie ciśnienia i temperatury (do PN40, 380C)

Wiecej...

Urządzenia komunikacyjne

Szeroki zakres urządzeń komunikacyjnych niezbędnych do budowy sieci: adapterów, konwerterów standardów transmisji, routerów oraz zintegrowanych webserwerów umożliwiających zdalny dostęp i wizualizację pracy instalacji.

Wiecej...

Elementy obiektowe

Szeroki zakres urządzeń komunikacyjnych niezbędnych do budowy sieci: adapterów, konwerterów standardów transmisji, routerów oraz zintegrowanych webserwerów umożliwiających zdalny dostęp i wizualizację pracy instalacji.

Wiecej...