Partnerzy

Posiadamy gammę wysokiej jakości urządzeń i systemów sterowania dla: HVAC, oświetlenia, żaluzji, zarządzania energią, CCTV, kontroli dostępu, wizualizacji i BMS, opartych wyłącznie na standardowych protokołach komunikacji. Dzięki temu mogą być łatwo integrowane z urządzeniami i systemami wszystkich producentów, którzy podobnie jak Distech Controls, poważnie traktują standardy. Produkty te oferujemy firmom współpracujacym na bardzo korzystnych warunkach pomomagając im zdobywać przewagę techniczną i cenową na rynku.

Poszukujemy solidnych partnerów, z którymi moglibyśmy wspólnie budować zaawansowane technologicznie instalacje. Jeśli posiadacie Państwo doświadczenie w branży, jesteście w stanie samodzielnie realizować projekty, a jakość, poziom techniczny i potrzeby klienta są dla Was ważne - możemy wspólnie spróbować - my postramy się Wam pomóc i zrobić wszytsko aby się udało. Jesteśmy gotowi do współpracy na każdym etapie inwestycji, od wstępnych założeń, projektu aż po rozruchy i serwis pogwarancyjny. Naszą działalność opieramy wyłącznie na firmach partnerskich. Aby z nimi nie konkurować, nie angażujemy się w wykonawstwo. Wspieramy natomiast naszych partnerów marketingowo, handlowo i technicznie, pomagając rozwiązywać problemy jakie napotykają przy realizacji.

Partnerzy otrzymują bezpłatne plug-iny do programowania i konfiguracji sterowników, szkolenia i wsparcie techniczne. Otrzymują również dostęp do bazy wiedzy, bibliotek gotowych projektów, programów i rozwiązań. Wszystkie pozostłe narzędzia sprzętowe i dodatkowe oprogramowanie narzędziowe mogą nabyć po preferencyjnych cenach. Firmy prowadzące własną działalność projektową są dodatkowo premiowane.

________________________________________________________________________________________________________________________________________

Wsparcie techniczne

Rozumiemy znaczenie wsparcia technicznego i serwisowego dla naszych klientów i użytkowników obiektów, dlatego też, nasze zainteresowanie instalacją nie kończy się z chwilą jej oddania do eksploatacji. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc zawsze kiedy będą jej potrzebować.

  • Wykonujemy naprawy urządzeń oraz serwis systemów i instalacji.
  • Oferujemy pomoc techniczną i konsultacje dotyczące produktów i rozwiązań.
  • Prowadzimy szkolenia dla wszystkich zainterseowanych 

Masz jakikolwiek problem z instalacją, urzadzeniem, brak dokumentacji, instrukcji, potrzebne części zamienne...
- Zadzwoń lub napisz do nas: biuro@distech.pl

Nasz zespół, to wyłącznie doświadczeni inżynierowie z których większość posiada wieloletni staż pracy w branży automatyki budynków i szeroko rozumianych instalacji HVAC w tym na obiektach. Naszym atutem jest doskonała znajomość automatyzowanych przez nas instalacji w zakresie technologii ich specyfiki pracy i eksploatacji.
Jesteśmy do dyspozycji.