Filmy szkoleniowe oraz przezentacje produktów i rozwiązań

Prezentacje produktów i rozwiązań

Filmy zawierające prezentacje grup produktów i rozwiązań. Częśc z nich pochodzi z rejestracji różnych wydarzeń i konferencji.

więcej »

Filmy instruktażowe

Fimly dotyczącze możliwości, obsługi i wykorzystania naszych narzędzi i urządzeń. Sekcja zawiera zarówno materiały ogólnodostepne jak i przeznaczone dla określonych gryp naszych odbiorców i te dostepne wyłącznie po zalogowaniu. Fimy są w języku polskim i angielskim.
Są indeksowane a obok miniatur znajduje sie opis zawartości każdego z nich, czas trawania i język.

więcej »

Uwaga

1. Napisy z tłumaczeniem nieosadzone bezpośrednio w filmie, tylko dostępne poprzez Youtube mogą nie być widoczne podczas oglądania fillmu jako miniatury na stronie. Aby na pewno było one widoczne należy wybrać tryb pełnoekranowy.

2. Oprócz naszych filmów zamieszczamy też linki do użytecznych naszym zdaniem filmów autorstwa innych dystrybutorów i wykonawców. Mimo, że je przejrzeliśmy, nie mamy wpływu na ich ew. aktualizacje. Dlatego mogą one zawierać nieścisłości za które nie ponosimy odpowiedzialności lub mogą przestać być dostępne. Mimo, że dokładamy starań aby materiały nie zawierały żadnych błędów i nieścisłości, wskutek unowocześnienia produktów, przeoczeń, tłumaczeń automatycznych i innych zdarzeń mogą one wystąpić. Dlatego generalnie wiążące sa jedynie informacje zawarte w oryginalnych kartach katalogowych produktów w języku angielskim

 

Zostań integratorem 

Poszukujemy solidnych partnerów z którymi moglibyśmy wspólnie budować zaawansowane technologicznie instalacje. Jeśli posiadacie Państwo doświadczenie w branży, jesteście w stanie samodzielnie realizować projekty, a jakość, poziom techniczny i potrzeby klienta są dla Was ważne - możemy wspólnie spróbować - my postaramy się Wam pomóc i zrobić wszytko aby się udało. Jesteśmy gotowi do współpracy na każdym etapie inwestycji, od wstępnych założeń, projektu aż po rozruchy i serwis pogwarancyjny. Naszą działalność opieramy wyłącznie na firmach partnerskich. Aby z nimi nie konkurować, nie angażujemy się w wykonawstwo. Wspieramy natomiast naszych partnerów marketingowo, handlowo i technicznie, pomagając rozwiązywać problemy jakie napotykają przy realizacji.

Integratorzy otrzymują bezpłatne narzędzia, plug-iny i aplikacje do programowania i konfiguracji sterowników, szkolenia i wsparcie techniczne. Otrzymują również dostęp do bazy wiedzy, bibliotek gotowych projektów, programów i rozwiązań a także materiałów szkoleniowych; ćwiczeń,  poradników i filmów instruktażowych. Wszystkie pozostałe narzędzia sprzętowe i dodatkowe oprogramowanie narzędziowe mogą oni nabyć po preferencyjnych cenach. Firmy prowadzące własną działalność projektową są dodatkowo premiowane.

 

Skontaktuj się z nami »

Distech Controls Poland © 2021