Centra danych i obiekty o szczególnym znaczeniu

Jak wydajne jest Twoje centrum danych?

Fenomenalny wzrost wykorzystania Internetu i komputerów w ogóle napędza boom rozwoju dużych centrów danych i modernizacji istniejących, aby poradzić sobie ze wzrostem gęstości obliczeniowej. Ponieważ wszystkie aspekty naszej działalności i codziennego życia stają się coraz bardziej zależne od usług internetowych i przetwarzania komputerowego, zapewnienie niezawodnego i wydajnego działania centrów danych stało się jeszcze ważniejsze.

Nasze elementy sterujące są wybierane przez wiodących dostawców usług ze względu na ich wysoką niezawodność, płaską architekturę systemu IP, obsługę otwartych protokołów, doskonałe bezpieczeństwo cybernetyczne i RESTful API do integracji z usługami zarządzania IT w centrum danych. Te zaawansowane funkcje umożliwiają właścicielom i menedżerom centrów danych znaczną poprawę wydajności operacyjnej i redukcję kosztów energii.

Twoje centrum danych

Przyszłość dla centrów danych jest teraz. Utrzymuj nieprzerwane działanie serwerów w centrum danych dzięki naszemu sprawdzonemu rozwiązaniu opartemu na protokole IP, które tworzy bezpieczniejszą i bardziej otwartą sieć, umożliwiając łatwą integrację systemów z szeroką gamą aplikacji IT i biznesowych.

Twoje koszty energii

Nasz system automatyki budynkowej może połączyć wszystko w spójny i scentralizowany sposób. Dzięki możliwości wizualizacji tych informacji, oceny relacji i ustalenia punktów odniesienia, możesz zoptymalizować efektywność energetyczną.

Twój obiekt i jego działanie

Spełniamy nawet najbardziej ostre wymagania dotyczące sterowania centrum danych (nawet zdalnie) dzięki w pełni programowalnym elementom sterującym i zaawansowanym możliwościom konfiguracji graficznej. Wykorzystaj technologie, takie jak RESTful API, BACnet IP, sieciowe sterowniki i ujednolicone systemy, aby pomóc w przygotowaniu centrum danych na przyszły postęp technologii.

Twoje bezpieczeństwo i niezawodność

Zabezpiecz swoje centrum danych za pomocą funkcji zabezpieczeń wbudowanych bezpośrednio w sprzęt i oprogramowanie, takich jak 256-bitowe szyfrowanie TLS, wbudowany serwer HTTPS i certyfikaty HTTPS. Zapewnij niezawodność swoich serwerów dzięki naszym najnowocześniejszym elementom sterującym, które precyzyjnie utrzymują i monitorują warunki środowiskowe Twoich obiektów 24 godziny na dobę, 7 dni w tygodniu, pomagając w utrzymaniu prawidłowego działania sprzętu i skutecznej eliminacji hotspotów.

Zobacz przykład na żywo - [Demo]

 

 


Dowiedz się, dlaczego centra danych wybierają sprawdzone rozwiązania Distech Controls do automatyzacji swoich budynków i zarządzania energią.

BROSZURA DATACENTER.PDF

 

Produkty automatyki budynkowej dla centrów danych

Distech Controls oferuje całkowicie zintegrowany system zarządzania budynkiem, który jest kluczowy dla spełnienia wymagań komfortu Twojego budynku i strategii zrównoważonego rozwoju.

Uzyskaj dostęp do najnowszych narzędzi i zasobów, w tym dokumentacji i informacji o naszych produktach oraz rozwiązaniach do zarządzania budynkami, i dowiedz się, dlaczego coraz więcej budynków wybiera rozwiązania Distech Controls.

Dla inżynierów Dla kierowników obiektów i właścicieli budynków Dla autoryzowanych integratorów systemów

CENTRUM ZASOBÓW »

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań dla centrów danych i obiektów o szczególnym znaczeniu?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI »

Distech Controls Poland © 2021