Hotele

W hotelu jak w domu?

Dla menadżerów hotelu najważniejsze jest, aby goście wychodzili szczęśliwi i zachwyceni. Dzięki inteligentnej, wzajemnie połączonej technologii Twój hotel może działać wydajniej, ułatwiać zameldowanie i zautomatyzować sterowanie pokojami, aby Twoi goście mieli jak najlepsze wrażenia z pobytu, a Ty mógłbyś się skupić się na prowadzeniu hotelu, a nie na segregowaniu problemów.

Twoja firma

Rozumiemy wartość wrażeń gości i oceny hotelu dla Twojej firmy. Nasze sprawdzone rozwiązanie oparte na protokole IP z RESTful API pozwala Ci stworzyć hotel zorientowany na gości, który zachęca ich  do powrotu pomoże spełnić określone kryteria oceny.

Twoje koszty energii

Automatyzacja i funkcje, takie jak wykrywanie obłożenia, harmonogram i wykorzystanie światła dziennego, pomagają hotelom obniżyć koszty energii. Dodatkowo, nasze przyjazne dla użytkownika panele kontrolne pozwalają zobaczyć, gdzie idzie energia i identyfikować obszary wymagające poprawy

Twój hotel i jego działalność

Wykorzystaj technologie, takie jak RESTful API, BACnet IP, sieciowe sterowniki i ujednolicone systemy, aby pomóc Twojemu hotelowi przygotować się na przyszłość. Dzięki integracji z Twoim programem nagród i systemami hotelowymi goście z łatwością korzystają z usług, takich jak zamawianie obsługi pokoju, sprawdzanie czasu oczekiwania w restauracji czy znajdowanie drogi na siłownię.

Twój personel i goście

Goście cieszą się komfortowym i wygodnym pobytem, gdy mogą łatwo zameldować się, odblokować drzwi, zmienić temperaturę, prędkość wentylatora, poziom światła, rolety i nie tylko, a wszystko to za także pomocą telefonu. Aby zapewnić najlepszą możliwą obsługę personel hotelu ma dostęp do pełniejszej informacji o piętrach, pokojach, usługach i gościach.

Dowiedz się, dlaczego menedżerowie hoteli wracają się do sprawdzonych rozwiązań Distech Controls automatyzacji budynków i zarządzania energią.

Pobierz broszurę »

ECLYPSE Sky Ecosystem, nowe rozwiązanie technologiczne poprawiające komfort gości hotelowych. Dzięki komunikacji Bluetooth ta nowa platforma umożliwia użytkownikom łatwy wpływ na własny komfort za pośrednictwem technologii, którą znają, na przykład urządzenia mobilnego lub aplikacji. Nowy ECLYPSE Sky Ecosystem jest idealny do środowisk hotelowych, które są dostosowane do przyjmowania gości o zróżnicowanych wymaganiach dotyczących komfortu.

„Liczy się pierwsze wrażenie, nigdzie nie bardziej niż w hotelu. Od pierwszego wejścia do holu po przejście przez korytarze i wejście do sypialni, gość ocenia atmosferę, wygląd oraz, co ważne, jak wygodny i gościnny jest hotel. BMS może odegrać ważną rolę w poprawie warunków środowiskowych dla gości hotelowych, a także w obniżeniu kosztów operacyjnych i kosztów utrzymania dla właścicieli i operatorów hoteli”.

Częścią poprawy samopoczucia i komfortu gości jest oddanie kontroli w ich ręce. Dając im możliwość zmiany temperatury, klimatyzacji, a nawet oświetlenia w zajmowanej przestrzeni zgodnie z własnymi upodobaniami.

Goście hotelowi stają się coraz bardziej wymagający pod względem komfortu, oferty usług i możliwości dostosowania pokoju lub przestrzeni. Wyzwanie jest większe niż wcześniej, klienci chcą teraz innowacyjnych i połączonych narzędzi i usług. W międzyczasie branża hotelarska musi ulepszyć te usługi, jednocześnie zmniejszając koszty i zużycie energii.

Nasze ujednolicone rozwiązanie do sterowania HVAC, oświetleniem i żaluzjami zapewnia oszczędność energii i niższy całkowity koszt inwestycji. Dynamiczna kontrola zapewnia ciągłe oszczędności, większy komfort, dostosowując się do aktualnych warunków w czasie rzeczywistym.

Aplikacje mobilne

Nowe technologie w budynkach dostarczają nowych interfejsów użytkownika. Distech Controls postawił użytkowników w centrum tych rozwiązań, aby poprawić ich odczucia.

Uzyskaj dostęp do najnowszych narzędzi i zasobów, w tym dokumentacji i informacji o naszych produktach oraz rozwiązaniach do zarządzania budynkami, i dowiedz się, dlaczego coraz więcej budynków wybiera rozwiązania Distech Controls.

Dla inżynierów Dla kierowników obiektów i właścicieli budynków Dla autoryzowanych integratorów systemów

CENTRUM ZASOBÓW »

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań dla hoteli?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI »

Distech Controls Poland © 2021