Szkoły i uniwersytety

Kształtujesz przyszłość. Czy masz do tego wyposażenie?

Szkoły i kampusy uniwersyteckie są wyzwaniem przy zarządzaniu zespołem budynków pełnych różnego wyposażenia, różnych przestrzeni, urządzeń i pomieszczeń. Dla uczelni ważne utrzymanie konkurencyjności, zwiększenie liczby zapisów i przyciągnięcie najlepszych studentów i wykładowców. Sprawienie, by te małe miasta studentów i wykładowców były efektywne, zapewniając jednocześnie doskonałe środowisko do nauki i najlepsze warunki życia na terenie kampusu, jest możliwe dzięki sieciowym rozwiązaniom systemów zarządzania budynkami.

Twoja instytucja

Właściwa temperatura, jakość powietrza i oświetlenie tworzą klimat sprzyjający osiąganiu lepszych wyników w nauce.
Przyciągnij najlepszych i najzdolniejszych dzięki inteligentnemu, sieciowemu kampusowi, który jest tak inteligentny i innowacyjny, jak ludzie z niego korzystający.
W szkole stwórz zdrowsze, bardziej produktywne i wygodniejsze środowisko lekcyjne dla nauczycieli i uczniów dzięki nowocześniejszej infrastrukturze i najnowocześniejszej technologii, która jest łatwa w użyciu.

Twoje koszty energii

Połączenie naszego systemu automatyzacji budynku z oprogramowaniem do zarządzania innej firmy za pośrednictwem naszego otwartego interfejsu API RESTful, aby system HVAC i oświetlenie były planowane na podstawie wykorzystania pomieszczeń, skutecznie ogranicza marnowanie energii.
Zmniejsz zużycie energii w szkole dzięki takim funkcjom, jak optymalizacja, planowanie i wykorzystanie światła dziennego, aby móc przekierować te fundusze na bardziej potrzebne programy edukacyjne oraz ulepszenia budynku i wyposażenia.

Twój wydział, studenci i pracownicy

Wykładowcy i pracownicy mają swobodę dostosowywania oświetlenia, temperatury i rolet przeciwsłonecznych w każdej sali, za pomocą przyjaznego dla użytkownika ekranu dotykowego, podczas gdy studenci mogą cieszyć się bardziej produktywnym i wygodnym środowiskiem do nauki z optymalną jakością powietrza, światła i temperatury.
Daj nauczycielom możliwość dostosowania własnego środowiska za pomocą jednego przycisku, zapewniając uczniom wygodę dostosowaną do ich aktualnej aktywności. Pozwól uczniom rozwijać się w wygodnych i zdrowych salach lekcyjnych optymalnie sterowanych w celu uzyskania właściwego poziomu oświetlenia i jakości powietrza, przy minimalnym zużyciu energii.

Budynki szkolne i funkcjonowanie kampusu

Proste, łatwe w obsłudze, intuicyjne produkty, które wymagają niewielkiego szkolenia dla użytkowników i obsługi Twojego obiektu. Szybko i zdalnie zmieniaj nastawy i szybko rozwiązuj problemy używając systemu, który zapewnia wgląd w szczegóły i łatwą lokalizację usterek. Nasze zaangażowanie w otwarte protokoły daje Ci elastyczny system, który nie ogranicza Cię do jednego, czasem drogiego dostawcy usług.
Łącz i integruj odmienne systemy budynkowe od wielu dostawców w jedną otwartą platformę bez konieczności ograniczania się do jednego dostawcy usług. Wykorzystaj technologie, takie jak RESTful API, BACnet IP, podłączone kontrolery i ujednolicone systemy, aby przygotować Twój kampus na rozwój potrzeb i technologii.


Uzdatnione powietrze, oświetlenie, ciepło i chłód  - dostarczaj tylko wtedy gdy użytkownik ich rzeczywiście potrzebuje i tylko w takich ilościach jakie są niezbędne do zapewnienia mu komfortu.

Skorzystaj z gotowych, sprawdzonych rozwiązań systemowych.

Według różnych źródeł koszty energii to zależnie od typu obiektu od 55% do ponad 80% wszystkich kosztów eksploatacji.


Dowiedz się, dlaczego szkoły i uniwersytety wybierają sprawdzone rozwiązania Distech Controls do automatyzacji swoich budynków i zarządzania energią.

BROSZURA SZKOŁY I UNIWERSYTETY.PDF

 

Produkty automatyki budynkowej dla szkół wyższych i uniwersytetów

Distech Controls oferuje całkowicie zintegrowany system zarządzania budynkiem, który jest kluczowy dla spełnienia wymagań komfortu Twojego budynku i strategii zrównoważonego rozwoju.

Uzyskaj dostęp do najnowszych narzędzi i zasobów, w tym dokumentacji i informacji o naszych produktach oraz rozwiązaniach do zarządzania budynkami, i dowiedz się, dlaczego coraz więcej budynków wybiera rozwiązania Distech Controls.

Dla inżynierów Dla kierowników obiektów i właścicieli budynków Dla autoryzowanych integratorów systemów

CENTRUM ZASOBÓW »

Chcesz uzyskać więcej informacji na temat naszych rozwiązań dla szkół i uniwersytetów?

SKONTAKTUJ SIĘ Z NAMI »

Distech Controls Poland © 2021