Zasoby dla projektantów i wykonawców

Zasoby dla integratorów

Pełna dokumentacja techniczna urządzeń i oprogramowania, narzędzi i aplikacji. Możliwość pobrania bibliotek, programów, przykładów, materiałów szkoleniowych. Integratorzy otrzymują bezpłatne narzędzia, plug-iny i aplikacje do programowania i konfiguracji urządzeń.

Dostępność narzędzi i dokumentacji dla poszczególnych grup produktowych jest uzależniona od poziomu wiedzy partnera i szkoleń odbytych przez jego pracowników.

więcej »

Zasoby dla projektantów

Wszystkie materiały niezbędne do zaprojektowania i wyspecyfikowania naszych rozwiązań i produktów. Firmy zajmujące się projektowaniem mają dostęp do: opisów rozwiązań, rysunków urządzeń, definicji BIM, dokumentacji gotowych aplikacji, gotowych projektów i schematów typowych układów, arkuszy kalkulacyjnych ułatwiających dobory urządzeń, modułów oprogramowania i sprawdzających możliwości współpracy urządzeń, teksty specyfikacji technicznych dla poszczególnych elementów i rozwiązań. Przykłady zastosowań.

Opublikowane tu dokumenty stanowią tylko część dokumentacji i gotowych rozwiązań jakimi dysponujemy. W przypadku zainteresowania rozwiązaniem dla konkretnego zadania prosimy o kontakt. Na pewno znajdziemy odpowiednią, niemal gotową do wykorzystania dokumentację.

więcej »

Dokumentyacje dla instalatorów

Instrukcje montażowe i schematy połączeń a także opisy obsługi, konfiguracji podzespołów to najczęściej potrzebne Wam dokumenty. Zalecenia dotyczące budowy sieci, doboru kabli, możliwości współpracy z czujnikami, przetwornikami i innymi urządzeniami obiektowymi, tabele charakterystyk i inne. Wiele z tych dokumentów dostępnych jest bez zalogowania, jednak te, których użycie przez osoby nieprzeszkolone może wywołać niepożądane efekty, znajdują się w sekcji chronionej. W celu uzyskania dostępu prosimy o kontakt z nami.

więcej »

Zrealizowane obiekty

Wybrane obiekty referencyjne zrealizowane w oparciu o urządzenia Distech Controls

więcej »

Certyfikaty urządzeń

Biblioteka deklaracji zgodności i certyfikatów produktów do pobrania.

więcej »

Dokumenty (OWH, RODO, WG i inne)

Dokumenty oficjalne dotyczące warunków sprzedaży, realizacji zamówień, napraw serwisowych i gwarancyjnych sprzętu itp.

więcej »

Zostań integratorem 

Poszukujemy solidnych partnerów z którymi moglibyśmy wspólnie budować zaawansowane technologicznie instalacje. Jeśli posiadacie Państwo doświadczenie w branży, jesteście w stanie samodzielnie realizować projekty, a jakość, poziom techniczny i potrzeby klienta są dla Was ważne - możemy wspólnie spróbować - my postaramy się Wam pomóc i zrobić wszytko aby się udało. Jesteśmy gotowi do współpracy na każdym etapie inwestycji, od wstępnych założeń, projektu aż po rozruchy i serwis pogwarancyjny. Naszą działalność opieramy wyłącznie na firmach partnerskich. Aby z nimi nie konkurować, nie angażujemy się w wykonawstwo. Wspieramy natomiast naszych partnerów marketingowo, handlowo i technicznie, pomagając rozwiązywać problemy jakie napotykają przy realizacji.

Integratorzy otrzymują bezpłatne narzędzia, plug-iny i aplikacje do programowania i konfiguracji sterowników, szkolenia i wsparcie techniczne. Otrzymują również dostęp do bazy wiedzy, bibliotek gotowych projektów, programów i rozwiązań a także materiałów szkoleniowych; ćwiczeń,  poradników i filmów instruktażowych. Wszystkie pozostałe narzędzia sprzętowe i dodatkowe oprogramowanie narzędziowe mogą oni nabyć po preferencyjnych cenach. Firmy prowadzące własną działalność projektową są dodatkowo premiowane.

 

Skontaktuj się z nami »

Distech Controls Poland © 2021