O nas

Distech Controls Poland

Distech Controls Poland Sp. z o.o. jest dystrybutorem urządzeń i rozwiązań Distech Controls w Polsce. Działa od 2007r zapewniając wsparcie techniczne, serwisowe i projektowe dla naszych klientów, partnerów i użytkowników obiektów.

Nasze zainteresowanie instalacją daleko wykracza poza moment oddania jej do eksploatacji. Nasi klienci mogą liczyć na naszą pomoc zawsze kiedy będą jej potrzebować.

  • Oferujemy pomoc techniczną i konsultacje dotyczące produktów i rozwiązań.
  • Prowadzimy szkolenia dla wszystkich zainteresowanych naszym sprzętem i technologią na różnych poziomach zaawansowania
  • Wykonujemy diagnostykę i naprawy urządzeń a także przeglądy i serwis systemów oraz instalacji.

 

Masz jakikolwiek problem z instalacją, urządzeniem, brak dokumentacji, instrukcji, potrzebne części zamienne...  Zadzwoń lub napisz do nas:

Nasz zespół, to wyłącznie doświadczeni inżynierowie posiadający wieloletni staż pracy na obiektach w branży automatyki budynków i szeroko rozumianych instalacji HVAC. Naszym atutem jest doskonała znajomość automatyzowanych instalacji w zakresie technologii, ich specyfiki pracy i eksploatacji. Zawsze jesteśmy do Państwa dyspozycji.

Distech Controls Poland Sp. z o.o. prowadzi w Polsce dystrybucję urządzeń i rozwiązań Distech Controls Inc i Distech Controls SAS. Jest jednak odrębnym podmiotem gospodarczym i nie ma prawa zaciągać zobowiązań w imieniu żadnej z wymienionych firm ani bez pisemnego pełnomocnictwa bezpośrednio ich reprezentować.

 

 

O Distech Controls

Distech Controls jest producentem otwartych systemów automatyki dla budynków. Zakres oferowanych rozwiązań obejmuje oprogramowanie i sterowniki DDC oparte wyłącznie na standardowych protokołach komunikacji.

Oferuje rozwiązania i systemy automatyki dla budynków, które są:

  • Łatwe do zaprojektowania, integracji i zarządzania
  • Proste w użyciu, lecz bogate funkcjonalnie
  • Skoncentrowane na ekonomice eksploatacji

Systemy automatyki Distech Controls to wysokiej jakości rozwiązania, zapewniające łatwe zarządzanie instalacjami, dające oszczędności energii, poprawę funkcjonowania instalacji oraz obniżenie kosztów inwestycji i eksploatacji.

https://www.distech-controls.com/

Distech Controls Poland © 2021